Slovenský start-up chce pomôcť podnikateľom zasiahnutých pandémiou


Medzi túto skupinu podnikateľov patria najmä kaderníctva, salóny a ďalšie wellness a beauty služby. Práve týmto podnikateľom sa slovenský start-up wellnesso rozhodol pomôcť prostredníctvom ich portálu wellnesso.sk.

Keďže aktuálne opatrenia neumožňujú využívanie ich služieb, tím wellnesso ponúka bezplatnú možnosť vytvorenia profilu na ich platforme a využitie tohto predvianočného obdobia na získavanie objednávok darčekových poukážok.

Na platforme majú zariadenia vytvorené svoje profily, kde zákazníci môžu nájsť ich ponuku služieb, fotografie a kontaktné informácie. Pomocou pohodlného formulára si môžu objednať darčekovú poukážku aj s jej customizáciou. Poskytovatelia s darčekovými poukážkami nemajú problémy, keďže im ich systém automaticky vygeneruje podľa požiadaviek zákazníka.

O start-upe wellnesso:

Wellnesso prináša oddych vtedy, keď po ňom túžite v podobe moderného marketplacu zameraného na beauty&wellness služby. Únava, stres alebo bolesť z celého dňa práce. Chuť zrelaxovať a užiť si dokonalý oddych jednoducho a rýchlo bez zdĺhavého vyhľadávania a telefonického objednávania umožňuje wellnesso na pár klikov rezerváciou termínov – kdekoľvek a kedykoľvek spolu s recenziami, porovnaniami a inšpiráciami. Pre poskytovateľov služieb ponúka kanál získania nových zákazníkov, zníženie nákladov na marketing a vlastné IT riešenia, zároveň aj konkurencieschopnosť v prípade začínajúcich poskytovateľov služieb. Komplexný nástroj zameraný na manažment rezervácií, komunikáciu so zákazníkmi, marketing, dáta a štatistiky je postavený na biznis modeli predplatného a poplatku za rezervácie. Tím zakladateľov tvoria mladí IT profesionáli, Daniela Chovancová a Samuel Farkaš.

Video: https://youtu.be/RFaubr36OG0