INNOVATION DAYS 2021

09.11.2021 10:00 - 11.11.2021 17:00
Innovuj s nami Košice a ukáž svoj potenciál. Inovačné dni sú určené pre ľudí s dobrým a realizovateľným nápadom v oblasti digitálneho zdravia, telemedicíny a AI.

Ide o skvelú príležitosť pre tých, ktorí majú odvahu posunúť svoju ideu na vyššiu úroveň. Podujatie Innovation Days sa koná v krajinách Európskej únie. Jeho cieľom je podporovať a rozvíjať kreativitu a inovácie v regiónoch.

Partneri: EIT Health, Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, UVP Technicom, Medipark Košice.

Prečo sa zúčastniť Innovation Days 2021?

 Super ceny:

1. miesto: Víťaz sa zúčastní online Winners’ eventu Európskeho kola Innovation Days (27.11. 2021), kde sa virtuálne stretnú všetci víťazi z EÚ krajín, ktorí budú ďalej súťažiť o podporu svojho nápadu. Okrem toho získa víťaz vreckové 1 500 EUR na dokončenie svojho prototypu.

2. miesto - 1 000 EUR
3. miesto - 500 EUR

Všetci výhercovia budú zaradení do Local Development Programu EIT Health, ktorý sa začne v roku 2022.

2. Business Model - jedna z kľúčových a nevyhnutných vecí pre úspešný start-up. Naučíš sa, ako ho správne a efektívne pripraviť.

3. Idea Feedback - od našich mentorov dostaneš na svoj nápad ich profesionálny pohľad a námety na možné vylepšenie.

4. Pitching Session - pripravíme ťa a vyskúšaš si, ako odprezentovať svoj projekt za 5 min. tak, aby si zaujal hodnotiteľov.

5. Investičná podpora - pomožeme ti s ďalšou business a finančnou podporou k tomu, aby sa z tvojej vízie stal reálny projekt.

6. Networking - spoznáš mnoho šikovných ľudí, ktorí ti môžu pomocť s realizáciou tvojho projektu.

Zaregistrujte sa na Innovation Day

V prípade otázok, nás neváhaj kontaktovať FMB_innovlab@t-systems.com