Innovation Day 2020

19.11.2020 8:00 - 19.11.2020 18:00 Online event
Innovuj s nami Košice a vezmi svoj nápad do Štokholmu! Inovačný deň je určený pre ľudí s dobrým a realizovateľným nápadom v oblasti digitálneho zdravia, telemedicíny a AI. Ide o skvelú príležitosť pre tých, ktorí majú odvahu posunúť svoju ideu na vyššiu úroveň. Podujatie Innovation Day sa koná v 32 krajinách Európskej únie. Jeho cieľom je podporovať a rozvíjať kreativitu a inovácie v regiónoch. Partneri: EIT Health, Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, UVP Technicom, Medipark Košice.

Prečo sa zúčastniť Innovation Day 2020?

1. Super ceny:

1. miesto:ťaz sa zúčastní Európskeho kola Innovation Day v Štokholme, kde sa virtuálne stretnú víťazi z 32 krajín a budú ďalej súťažiť o podporu svojho nápadu. Okrem toho získa vreckové 1 500 EUR na dokončenie svojho prototypu.

2. miesto - 1 000 EUR
3. miesto - 500 EUR

Všetci výhercovia budú zaradení do Local Development Programu EIT Health.

2. Business Model - jedna z kľúčových a nevyhnutných vecí pre úspešný start-up. Naučíš sa, ako ho správne a efektívne pripraviť.

3. Idea Feedback - od našich mentorov dostaneš na svoj nápad ich profesionálny pohľad a námety na možné vylepšenie.

4. Pitching Session - pripravíme ťa a vyskúšaš si, ako odprezentovať svoj projekt za 5 min. tak, aby si zaujal hodnotiteľov.

5. Investičná podpora - pomožeme ti s ďalšou business a finančnou podporou k tomu, aby sa z tvojej vízie stal reálny projekt.

6. Networking - spoznáš mnoho šikovných ľudí, ktorí ti môžu pomocť s realizáciou tvojho projektu.

Registruj sa na http://bit.ly/Innovationday2020

V prípade otázok, nás neváhaj kontaktovať FMB_innovlab@t-systems.com